Gymnázium Mimoň

Adresa: Letná 263, 471 24 Mimoň | Tel.: 487 862 883 | GSM: 725 820 472 | E-mail: gm@gymi.cz | Skype: gymnazium.mimon

Okresní kolo ve sjezdovém lyžování

Letošní lyžařská sezóna není příliš bohatá na sníh. Díky tomu, že se letos nově ve výbavě lyžařského areálu Polevsko u Nového Boru nachází sněhové dělo, mohli pořadatelé směle uspořádat okresní kolo ve sjezdovém lyžování a snowboardingu.

Z naší školy se do soutěže nominovalo třináct žáků. Za poslední roky to byla rekordní účast. Zkušená závodnice Tereza Holinková z kvinty jela obhajovat loňské první místo. Nervozita byla velká, ale Tereza obě jízdy zvládla skvěle a svou kategorii letos opět vyhrála. Také další naši závodníci byli úspěšní. V soutěži snowboardistů, v kategorii 6. a 7. tříd obsadili Bavid Biederman a Štěpán Pícha první a druhé místo. Další zlatou medaili v kategorii 6. a 7. tříd vybojoval na lyžích Josef Chour z primy. Všem závodníkům blahopřeji a děkuji za vzornou reprezentaci školy.