Gymnázium Mimoň

 
 

Adresa: Letná 263, 471 24 Mimoň | Tel.: 487 862 883 | GSM: 725 820 472 | E-mail: gm@gymi.cz | Skype: gymnazium.mimon

 

Předvánoční sportovní soutěže...

Poslední předvánoční týden probíhal nejen v duchu přípravy na vánoční akademii, ale také tradičně v duchu sportovních klání.

V pondělí uspořádala Mgr. Markéta Nolová pro nižší stupeň gymnázia turnaj ve stolním tenisu. Ve velké konkureci nakonec nejlépe obstál primán Štěpán Pícha, který obsadil první místo ve dvojhře i čtyřhře.

Na úterní dopoledne si sextáni připravili turnaj smíšených dvojic v badmintonu. Byl to první školní turnaj v tomto sportovním odvětví a doufáme, že nebyl poslední, neboť byl dle názoru účastníků velice zdařilý. Herní systém a organizaci celého turnaje připravila dvojice Tereza Kumštová-Daniel Brett, které s organizací vydatně pomohla dvojice rozhodčích Anička Bajerová a Romana Tschervenková. V turnaji soutěžilo celkem dvanáct dvojic. Do finále se probojovaly dvojice Tereza Kumštová-Daniel Brett a Max Mojžíšek s Mgr. Jaroslavou Krejčovou, která zastoupila nemocnou Štěpánku Burešovou z kvarty. Herní štěstí se nakonec přiklonilo na stranu pořadatelské dvojice (Kumštová-Brett) a právem jim patří první místo. Druhé místo tedy obsadila dvojice Mojžíšek-Krejčová a bronz nakonec připadl dvojici Natálie Eberlová-Patrik Dvořák.

Ve středu pak proběhl první smíšený basketbalový zápas mezi našimi absolventy a výběrem současných studentů. Zdá se, že i toto by mohla být pěkná předvánoční tradice.

Za všechny účastníky děkujeme pořadatelům za pěkné sportovní zážiteky a výbornou organizaci soutěží.

Mgr. Jaroslava Krejčová a Mgr. Luboš Krejčí

 
publikováno: 24. 12. 2017