Vyhlášené 2. kolo přijímacího řízení do primy pro školní rok 2023/2024

Krajské kolo EO

V pátek 27.ledna 2023 se v Liberci v budově Krajského úřadu uskutečnilo krajské kolo Ekonomické olympiády, kterou již několik let pořádá akademie INEV (Institut ekonomického vzdělávání). Letos z naší školy postoupili 4 žáci – vlastní soutěže se nakonec zúčastnili pouze tři reprezentanti: Jan Zavřel z oktávy, Teodor Böhm ze septimy a Matěj Oplištil ze sexty (Daniel Krejčík z oktávy bohužel onemocněl). Soutěž proběhla na rozdíl od online školních kol klasickou písemnou formou – opravení testů bude svěřeno odborníkům a výsledky se dozvíme pravděpodobně až na začátku března. Druhou částí pátečního programu byla zajímavá přednáška věnovaná nejprve představení Vysoké školy ekonomické a následně pohledu na dnešní svět optikou ekonomie. Honzovi, Teovi a Matějovi patří velké poděkování za reprezentaci naší školy.

PaedDr. Ivana Černá