V letošní školním roce byla nejlepší žákyní školy zvolena Anička Šťastná ze septimy. Slavnostní předávání ocenění proběhlo na MěÚ Mimoň, od kterého Anička obdržela
Užíváme pouze technické cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Používáním našich stránek tuto informaci berete na vědomí. [cookies_policy_link]Souhlasím