Naši šachisté sbírali cenné zkušenosti na Mistrovství ČR, jeden z hráčů zazářil v elitní dvacítce…
Čtyři studenti našeho gymnázia (Franta, Maty, Duc a Vojta) se nedávno zúčastnili jedné z nejprestižnějších událostí sezóny – Mistrovství České republiky v šachu. Samotná